Teater Tuuleveski: Tuul las tulla

28.05.2010

Nikolai Nekrassov TUUL LAS TULLA lavastaja: Eili Neuhaus ?kunstnik: Reili Evart? kostüümikunstnik: Irina Artsimovichene ?muusikaline kujundus: Teater Tuuleveski. Tekst lindilt: Üllar Saaremäe (Rakvere Teater) ??osades: Ülle Lichtfeldt (Rakvere Teater), Ines Aru, Valentina Fursova, Irina Artsimovichene ja teater "Tuuleveski".

Nikolai Nekrassovi luule tuules. Killuke valitud luuletusi. Elust,inimestest, minekutest, tulekutest. Killuke lihtsaid lugusid tütardest, pruutidest, emadest, vanaemadest... Lugusid naistest, kes saavad olla naised tänu meestele, koos meestega...??Nikolai Nekrassovi looming on lihtne,sügav,võimas. Nii nagu tuul,annab see jõudu edasi minekuks,jahutab teinekord keevalist meelt,vahel niidab pikaligi...?Tuul las tulla...!

 Etendus ilma vaheajata,kahes keeles,ühest meelest.

Kestus : 60 min

RAKVERE TEATER ESITLEB on Rakvere Teatri uus, kaua oodatud ja põhjalikult ettevalmistatud projekt, mille raames jõuab kord kuus Rakvere vaatajate ette mõne väiketeatri, sõltumatu teatritrupi või muu samalaadse koosluse poolt väljatoodud lavastus. Valiku tegemisel oleme oma pilgud pööranud kaasaegses teatrivõtmes tehtud tavapäratumate lavastuste poole, pakkudes rakverlastele vaatamiseks nii sõna- kui sõnatut teatrit, nii tantsu kui muusikat, aga ka teisi nende vahele jäävaid etenduskunsti vorme ...