Vennad Lõvisüdamed

Lavastaja Üllar Saaremäe?Assistent Priit Põldma?Kunstnik Jaak Vaus ?Kostüümikunstnik Sirly Oder?Liikumisjuht Kati Kivitar?Dramatiseerija Staffan Götestam ?Tõlkija Vladimir Beekman ??Osades Tim Leesnurm või Jan Lucas Videvik, Karl Robert Saaremäe, Toomas Suuman, Tarvo Sõmer, Silja Miks, Erni Kask, Velvo Väli, Üllar Saaremäe või Heigo Teder, Margus Grosnõi, Helgi Annast, Marin Mägi, Eduard Salmistu, kammerkoor Solare ja Rakvere Linnanoorte Näitetrupp.

Suur seiklus suurtele ja väikestele.

Kaheteistkümnel juunikuu päeval muutub Rakvere Rahvaaed muistseks Nangijaalaks, kohaks, kus on veel laagritulede ja muinasjuttude aeg. Just siia, Kirsioru õitsvate kirsipuude alla jõuavad pärast surma ka vennad Karl ja Joonatan Lõvisüda. Ent kokkuhoidvas ja armsas Kirsioruski on muresid - kõrvalasuva Kibuvitsaoru on vallutanud Karmanjaka Tengil ning vendi Lõvisüdameid ootab ees ohtlik ja vaprust vajav seiklus.

Lisaks etendustele kerkib Rahvaaeda muinasmaailm, mille tegemistest saavad kõik osa võtta.

Esietendus 11. juunil 2009. Etendused 26.- 28. juunil Rakvere Teatri taga asuvas Rahvaaias. Lisaetendus 28. juunil 22.00.

Artiklid ??Piletid Piletimaailma müügikohtadest üle Eesti või internetist.?Kehtivad tavapärased soodustused. Internetist saab osta ainult täishinnaga piletit.

Next performances

Video